Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym – postaw na modne dodatki

Kamień księżycowy to wyjątkowy kryształ, będący źródłem kobiecej energii. O jego wyjątkowości świadczą nie tylko przypisywane mu właściwości, ale też niepowtarzalny wygląd. Nie bez powodu zaczął być tak chętnie wykorzystywany do produkcji biżuterii. Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym to doskonały wybór dla osób ceniących modne dodatki. Nie jesteś przekonana? Przeczytaj poniższy artykuł!

Kamień księżycowy – magia zamknięta w estetycznej formie

Kamień księżycowy kojarzony jest z boginią księżyca Selene. Kiedyś uważano, że ma działanie ochronne, a także wspiera podczas długich podróży. Twierdzono też, że wzmacnia intuicję i pomaga podejmować właściwe decyzje. Kamień miał ułatwiać odniesienie sukcesu w życiu oraz przynosić spokój. Przez wielu uznawany był za talizman chroniący przed złą energią i wzmacniający umiejętności komunikacyjne. Starożytni Rzymianie używali go do tworzenia pierścionków i wisiorków. Nic dziwnego – kamień księżycowy ma urzekający mlecznobiały kolor, a niepowtarzalnym czyni go lunarna poświata sprawiająca, że wygląda jak nie z tego świata.

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym – noś je z dumą

Kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki – możemy przebierać w akcesoriach z kamieniem księżycowym. Mimo to największą popularnością cieszą się kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym. Być może odpowiada za to ich subtelna forma i fakt, że pasują do każdej stylizacji. Sama zobacz, jak dobrze prezentują się na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/Kamien-ksiezycowy/57. Choć kamień księżycowy znany jest od wieków, na rynku stale pojawiają się nowe wariacje wykorzystujące ten minerał. Opalizujący niebieski połysk jest w stanie uczynić niepowtarzalnym każdy dodatek. Kamień ten doskonale pasuje do biżuterii srebrnej, która nie przytłacza jego naturalnego uroku. Wręcz przeciwnie – wygląda subtelnie i lekko błyszczy przy każdym poruszeniu głową. Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym to biżuteria, którą można nosić z dumą – pięknie podkreśli nasz naturalny urok i urodę.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *