Innowacyjne fotele biurowe, czy Herman Miller Mirra 2

Wiele osób spędza znaczną część dnia w biurze, siedząc w fotelu. Komfort i funkcjonalność fotela biurowego mogą mieć ogromny wpływ na codzienne doświadczenia w miejscu pracy. Choć na pierwszy rzut oka fotel może wydawać się zwykłym meblem biurowym, to jego rola w zdrowiu, wydajności i ogólnym samopoczuciu pracowników jest znacznie większa. Odpowiedni fotel biurowy powinien zapewnić komfort, odprowadzanie wilgoci oraz możliwość regulacji i dostosowania do danej osoby. Seria foteli biurowych Herman Miller Mirra 2 łączy w sobie wszystkie te cechy.

Elastyczność foteli Herman Miller Mirra 2

Jedną z najważniejszych cech foteli biurowych jest ich elastyczność. Takie krzesła nie powinny w żaden sposób ograniczać swobody ruchu osób, które na nich siedzą. Fotele z serii Herman Miller Mirra 2 można porównać do butów sportowych, które zapamiętują i dopasowują się do kształtu stopy, żeby osiągnąć optymalny poziom komfortu. Dopasowują się do naturalnych ruchów użytkownika dzięki technologii Loop Spine, natomiast mechanizm pochylenia Harminic 2 umożliwia płynne pochylanie się na oparciu. Fotele wyposażone są w pełni regulowane podłokietniki oraz. siedzisko pozwalające na cyrkulację powietrza z technologią AireWaeve. Krzeseł można także używać zarówno na dywanach i innych powierzchniach miękkich, jak i na twardych parkietach i panelach.

Herman Miller Mirra 2, czyli funkcjonalność i unikatowość

Niezwykła funkcjonalność foteli z serii Herman Miller Mirra 2 polega na możliwości wyboru oparcia, a konkretnej materiału, z którego zostało wykonane. Producent udostępnił do wyboru dwa rodzaje materiału – Butterflay Back bądź Triflex. Pierwszy z nich to połączenie tkaniny oraz żył polimerowych – taka hybrydowa struktura działa jak zawieszenie. Natomiast drugi nie ma warstwy tkaniny, więc jest łatwiejszy w czyszczeniu. Do wyboru jest także wiele kolorów foteli Herman Miller Mirra 2, co pozwoli na idealne dopasowanie wyposażenia do danego pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać fotele Herman Miller Mirra 2?

Oprócz odpowiedniego poziomu komfortu oraz wykorzystania innowacyjnych technologii, fotele Herman Miller Mirra 2 są utrzymane w nowoczesnym designie, który doda stylu każdej przestrzeni biurowej – są stylizowane na smukłe i lekkie, natomiast w praktyce fotel waży 15,9kg, a jego maksymalne obciążenie wynosi 159kg. Wszystkie fotele z tej serii można obejrzeć pod adresem https://sklep.bakata.pl/pl/c/Mirra/68. Dodatkowym atutem foteli Herman Miller Mirra 2 jest długi okres gwarancji, który wynosi aż 12 lat.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *