Herman Miller Embody – zobacz, dlaczego to dobry wybór

Wiele spośród projektów Hermana Millera zyskało sławę. Szczególnie dotyczy to foteli biurowych, które służą w największych korporacjach, jak i początkujących start-upach. Nic dziwnego, że siedziska tak przypadły do gustu pracownikom biurowym – w końcu projekty były tworzone z myślą o ich potrzebach i specyfice pracy siedzącej. Przyjrzyjmy się modelowi Embody i sprawdźmy, czy dotrzymuje kroku swoim najpopularniejszym konkurentom.

Herman Miller Embody a potrzeby pracowników biurowych

Praca siedząca jest niezwykle specyficzna. Choć wydaje się, że nie może być niebezpieczna, tak naprawdę wielogodzinne siedzenie może niejednego przyprawić o bóle kręgosłupa. Plecy mamy jedne, dlatego musimy o nie dbać. W tym celu warto nie tylko starać się utrzymać prawidłową postawę, ale także dobrać siedzisko z myślą o swoich potrzebach. Oczywiście każdy człowiek jest inny, więc to niemożliwe, aby przedsiębiorcy każdemu pracownikowi z osobna zapewnili fotel indywidualnie do nich przystosowany. Na szczęście mogą postawić na Embody – fotel, który dopasowuje się do użytkownika. Herman Miller Embody automatycznie dostosowuje się do mikro ruchów ciała. Ponadto sprzyja utrzymaniu zdrowego krążenia i skupienia podczas pracy. Dzięki temu zapewnia komfort i wzmacnia produktywność.

Herman Miller Embody we wnętrzach o różnej stylistyce

Na szczególną uwagę zasługuje design fotela Embody. Producent zadbał, by siedzisko pasowało do wnętrz o różnej stylistyce. Nowoczesny design zawdzięczamy projektowi inspirowanemu plecami człowieka. Możesz obejrzeć fotel na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Do wyboru są różne kolory, jednak wszystkie wpisują się w biurową stylistykę. Warianty żywsze, jak na przykład pomarańczowy, idealnie sprawdzają się w agencjach reklamowych. Z kolei wszelkie brązy i szarości będą na tyle uniwersalne, by zdobić różne pomieszczenia. Herman Miller Embody doda wnętrzu profesjonalnego charakteru. Jednak jego największą zaletą wciąż pozostaje ergonomia. Funkcjonalność siedziska sprawiła, że ma tak wielu zwolenników.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *