Filmy, które warto polecić znajomym cz. 2

„Emotki. Film” 2017

Sekretny świat emotek? Zaburzenie porządku? Próby ratowania swojego istnienia? Poznajcie „Emotki (…)”!

W Tekstopolis mieszkają różnego rodzaju emotki. Każda z nich potrafi wyrażać inne emocje. Wyjątkiem jest Minka, który potrafi wyrażać najróżniejsze emocje. W wyniku wypadku „błąd” Minka zagraża całemu Tekstopolis. Chłopak próbuje odnaleźć sposób, aby stać się normalny.

Czy Minek przestanie być anomalią? Czy uda mu się ocalić Tekstopolis? Czy to, że jest zagrożeniem, przysporzy mu problemy z prawem?

„Liga Sprawiedliwości” 2017

Superbohaterowie? Niebezpieczny przeciwnik? Pogrywanie ze śmiercią? O to „Liga Sprawiedliwości”!

Batman i Wonder Woman zbierają grupę ludzi o niezwykłych mocach, aby stanąć naprzeciw nowemu wyzwaniu. Jeżeli nikt nie powstrzyma Steppenwolfa przed zebraniem wszystkich Mother Boxów, nastąpi koniec świata. Zebrana grupa uznaje, że potrzebują pomocy swojego starego przyjaciela.

Czy zebranym bohaterom uda się pokonać Steppenwolfa? PO co mu Mother Boxy? Kim jest i jak ma zostać wezwany stary przyjaciel?

„Pacific Rim” 2013

Wielkie roboty? Gigantyczne potwory? Próby ratowania świata? To właśnie „Pacific Rim”!

Na Ziemię przez Wyrwę przedostają się ogromne monstra, które niszczą ludzkość i środowisko. Ludzie wynaleźli ogromne roboty do walki z nimi. Do każdego mecha potrzeba dwóch osób. Raleigh Becket stracił brata podczas wojny z kosmitami i poszukuje nowego partnera. Potrzebuje kogoś, z kim będzie synchroniczny, ale Mako Mori, która najlepiej się do tego nadaje, nie może otrzymać pozwolenia na walkę.

Dlaczego Mako nie może walczyć? Jaka jest jej przeszłość? Dlaczego te potwory atakują Ziemię?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *