Filmy godne polecenia cz. 2

„Powrót do przyszłości” 1985

Podróż w czasie? Zabawa czasoprzestrzenią? Próby naprawienia historii? Zapraszam na „Powrót do przyszłości”!

Marty McFly jest zwykłym nastolatkiem. Przyjaźni się ze starszym doktorem Emmettem Brownem. Kiedy doktor pokazuje chłopakowi wehikuł czasu, dochodzi do ataku. Marty ledwo uchodzi z życiem i przez przypadek przenosi się do 1955 roku. Niestety, zanim powróci do swoich czasów, musi pomóc jego rodzicom zapoznać się, ponieważ niefortunnie zmienił bieg historii.

Czy Marty’emu uda się rozkochać w sobie nawzajem jego rodziców? Jakie przeszkody napotka? Czy uda mu się wrócić do niezmienionej teraźniejszości?

„Ojciec chrzestny” 1972

Rodzinna mafia? Własna moralność i zasady? Wojna? Poznajcie „Ojca chrzestnego”!

Stany Zjednoczone rok 1945. Don Vito Corleone jest szefem jednej z pięciu nowojorskich mafii, a jego synowie Sonny i Fredo są jego pomocnikami. Najmłodszy syn Michael powraca z wojny, a córka bierze ślub. Do Vito przybywa wysłannik czterech pozostałych mafii z propozycją handlu narkotykami. Odmowa doprowadza do wojny.

Kto przeżyje rywalizację? Co będzie trzeba zrobić, aby wygrać? Czy Michael, który nie popierał nigdy działalności ojca, weźmie udział w walce?

„Narodziny gwiazdy” 2018

Artyści? Partnerzy? Romans? O to „Narodziny gwiazdy”!

Cooper jest Jackson Maine jest gasnącą gwiazdą muzyki country. Ally jest zdolną, ale niepewną siebie artystką. Kiedy ich drogi spotykają się, wybucha między nimi uczucie. Postanawiają razem współpracować. Dla niej może być to początek wielkiej kariery, a dla niego – koniec.

Czy Jackson i Ally osiągną sukces? Czy wytrwają mimo różnic? Czy zdołają oboje utrzymać się w branży?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *